fbpx

Тетяна Сендзюк

Тетяна Сендзюк

Тетяна Сендзюк, керівник підрозділу з реалізації об’єктів будівництва InCo home

Висококваліфікований економіст-практик з великим досвідом управління продажами у сфері житлової та комерційної первинної нерухомості. Тетяна Сендзюк має великий досвід в управлінні фінансовими підрозділами в приватних компаніях.

Приєднавшись до команди InCo home, очолила напрямок реалізації активів інвестиційної компанії в області нерухомості. Є кваліфікованим фахівцем з управління активами і володіє відповідним сертифікатом.

Під її управлінням було успішно реалізовано понад 100 тисяч метрів квадратних житлових і комерційних приміщень в об’єктах нерухомості. В обов’язки входить організація і керівництво відділів продажів для будівельних компаній з реалізації приміщень в нових житлових комплексах на всіх етапах будівництва.

Також керує командою фахівців, що спеціалізуються на розробці й впровадженні ефективної системи продажів, аналізі та підготовці кваліфікованої звітності з рекомендаціями замовнику щодо поточної ситуації на ринку. Повністю курує питання організації та контролю пост продажного обслуговування і роботу з інвесторами.

Є сертифікованим фахівцем з питань управління активами та фінансового моніторингу учасників ринку цінних паперів.