fbpx

Роман Бєлік

Роман Бєлік

Роман Бєлік, керуючий партнер, співвласник InCo home

Має більш ніж двадцятирічний досвід роботи в фінансовому секторі, з яких понад п’ятнадцять років — досвід роботи на європейських фінансових ринках. Під його керівництвом компанії ставали великими гравцями на місцевих галузевих ринках. Роман Бєлік має репутацію надійного фінансового радника для міжнародних і місцевих клієнтів. Володіє великим портфелем успішно реалізованих проєктів у фінансовому секторі, в галузі будівництва, а також у сфері комерційної та житлової нерухомості. Володіє практичними знаннями й досвідом в області розробки фінансових інструментів, покликаних мінімізувати ризики вкладень.

Опікується такими напрямками в InCo home, як визначення стратегії розвитку бізнесу в секторі комерційної та житлової нерухомості, а також пошук нових напрямків інвестування та впровадження бізнес-процесів.

Здобув вищу економічну освіту, закінчивши Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана.
Отримав післядипломну освіту в США в сфері комерційної нерухомості, аналізу даних і менеджменту організацій в University of Illinois Urbana-Champaign і в Cornell University. Володіє сертифікатом Кіпрської Комісії з цінних паперів і бірж (CySEC).