fbpx

Богдан Серотюк

Богдан Серотюк

Богдан Серотюк, керуючий партнер, співвласник InCo home

Має багаторічний досвід роботи у сферах укрупнення бізнесу і капіталу, інвестиційному менеджменті, корпоративному управлінні, юридичному і фінансовому аспектах розробки концепцій розвитку бізнесу. Богдан Серотюк володіє більш ніж дванадцятирічним досвідом роботи у сфері юриспруденції, а також практичним адвокатським досвідом захисту інтересів підприємств у господарській, фінансовій та корпоративних галузях.

Під його керівництвом InCo home зросла у сильного гравця фінансового сектора ринку житлової й комерційної нерухомості та постійного партнера найбільших вітчизняних будівельних компаній. Протягом своєї кар’єри керував, супроводжував і успішно реалізував десятки проєктів і угод з надання інвестиційного капіталу для фінансування зростання і реалізації проєктів у сфері будівництва та нерухомості.

У InCo home опікується стратегічними напрямками розвитку, а також якісним розширенням портфеля проєктів компанії на українському і європейському ринках у сфері фінансів і нерухомості.

Володіє двома вищими, юридичною і економічною освітою, які отримав після закінчення Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана. Володіє сертифікатом з управління активами, фінансових послуг, фінмоніторингу на вітчизняному фондовому ринку і ринку фінансових послуг.