fbpx

Реалізація активів

Реалізація активів

InCo home - фінансовий партнер провідних будівельних компаній. Завдяки ексклюзивним перевагам проводить продаж об'єктів нерухомості напряму.

Пропозиції для інвесторів

Всі проєкти

Чому InCo home?

Компанія InCo home пропонує найбільш вигідний, надійний і прямий шлях до придбання майбутньої квартири або комерційної нерухомості.

img

ФІНАНСОВИЙ ПАРТНЕР ПРОВІДНИХ БУДІВЕЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ

InCo home - фінансовий партнер провідних будівельних компаній, завдяки чому має ексклюзивні переваги та проводить продаж об'єктів нерухомості напряму.

img

ПОВНИЙ КОМПЛЕКС ПОСЛУГ

Надаючи партнерам-забудовникам повний комплекс послуг в ланцюжку: фінансування - маркетинг - продаж - сервіс, компанія має можливість формувати найбільш лояльні та вигідні пропозиції по співвідношенню ціни, якості та престижності реалізованих об'єктів.

img

ПРАЦЮЄМО ТІЛЬКИ З ЗАБУДОВНИКАМИ З РЕПУТАЦІЄЮ

InСo home працює тільки з тими забудовниками, що володіють гідною репутацією і довели високий ступінь відповідальності, точно в термін вводячи в експлуатацію побудовані об'єкти.

img

ВЛАСНА ПОЛІТИКА ПРОДАЖІВ ОБ`ЄКТІВ

Компанія сама формує політику продажів об'єктів, повністю контролюючи весь процес.
Який би шлях придбання об'єкта не був обраний: відділ продажів відповідного забудовника або через офіс компанії InCo home, в будь-якому випадку договір купівлі-продажу об'єкта буде укладений за участю InCo home.

img

INCO HOME - ЦЕ ПРОФЕСІЙНИЙ ДОСВІД

Досвідчені й висококваліфіковані співробітники завжди оперативно розв’язують питання, що виникають будь-яким зручним для клієнта способом.
InСo home - це солідний професійний досвід, знання галузевої специфіки та розуміння особливостей ринку.

Авторизовані точки продажів