fbpx

Житловий комплекс “Теремки”

Житловий комплекс “Теремки”

Адреса:

Київ, вул. Академіка Заболотного, 15

Сайт:

Перейти на сайт

  • Опис

  • Переваги

  • Мапа

Опис

Квартира в житловому комплексі «Теремки» – це вдала інвестиція в майбутнє своєї сім’ї.
ЖК «Теремки» – це новий житловий комплекс комфорт-класу з сучасним плануванням, високою якістю будівництва і розвиненою інфраструктурою у Голосіївського району столиці.
У Києві знайдеться небагато будинків, які з усіх боків оточені зеленню парків і лісів: «Феофанія», Голосіївський ліс, Національний музей народної архітектури та побуту України («Пирогово»). Від комплексу рукою сягнути до мікрорайону «Теремки», де зосереджені всі необхідні об’єкти інфраструктури. Поблизу с комплексом розташовані ТРЦ «Art Mall» і «Магеллан», а незабаром відкриється найбільший торговий центр України «Республіка».
Надійний забудовник — компанія «Інтергал-Буд» підготувала новий проєкт сучасного житлового комплексу, який змінює уявлення про життя в новобудові.

Переваги

Власна лісопаркова зона відпочинку поруч з Голосіївським лісом. Близькість до парку «Феофанія» та музею «Пирогово».

Розвинена інфраструктура: державний дитячий садок на території житлового комплексу, спортивні та дитячі майданчики, мотузковий парк, зручні зони відпочинку і різноманітні об’єкти сфери послуг на перших поверхах комплексу.

Висока якість будівництва.

Зручна транспортна розв’язка: 5 хвилин до метро «Теремки». Поруч Велика кільцева дорога і Столичне шосе, 10 хвилин до Одеської площі та 15 хвилин до центру міста.

Закрита територія комплексу.

Підземний паркінг.

Ергономічні планування. Квартири «під ключ».

Мапа

Авторизовані точки продажів