fbpx

Житловий комплекс Telescop

Житловий комплекс Telescop

Адреса:

Киев, ул. Михаила Драгоманова, 10

Сайт:

Перейти на сайт

  • Опис

  • Переваги

  • Мапа

Опис

Житловий комплекс Telescop в Києві

Інвестиційна компанія InCo home спільно з промислово-будівельною групою «Ковальська» завершили реалізацію проєкту житловий комплекс Telescop. В результаті в Дарницькому районі столиці з’явилася пропозиція високоякісного житла, неподалік від інфраструктурних об’єктів і природних місць відпочинку.

ЖК Telescop – це добре продуманий архітектурно об’єкт, який складається з 430 квартир, від однокімнатних до трикімнатних, розділених між двома секціями одного житлового будинку. Житловий комплекс Telescop спроєктований відповідно до строгих стандартів житла комфорт класу і являє собою вдале поєднання сучасного комфорту і міського стилю.

Концепція, запропонована компанією «Ковальська», передбачала будівництво компактного функціонального комплексу з магазинами, офісними приміщеннями та паркінгом на 100 місць на ділянці площею 0,75 гектара, що межує з вулицею Михайла Драгоманова і зі швидким доступом до вулиці Анни Ахматової.

Згідно з інженерними планами, девелопери від початку були зацікавлені в тому, щоб вдихнути нове життя в усталений мікрорайон за допомогою творчого і доступного проєкту. Архітектори, проєктуючи об’єкт, мали на меті створити будинок яким люди будуть пишатися, використовуючи для цього краще в матеріалах, дизайні й технологіях.

«Ковальська» та партнери з InCo home зібрали команду, яка має досвід у структуруванні угод, фінансах, управлінні активами й майном, управлінні будівництвом, архітектурі й дизайні. У поєднанні з пошуком кращих майданчиків під проєкт у жвавих кварталах девелопери створюють нові будівлі, роблячи їх більш доступними і якісними в порівнянні з тим, що вже є на ринку.

Житловий комплекс Teleskop став новим яскравим житловим об’єктом, який змінює уявлення про район. За кілька кроків освітні установи, медичні центри, супермаркети, розважальні та спортивні комплекси, кафе і ресторани. У цьому комплексі поєднуються особливий спосіб життя і зручність – де стиль зустрічається з вмістом, форма зустрічається з функцією. Майбутні мешканці мали можливість вибирати з 24 планувальних рішень квартир.
Teleskop – це відправна точка для активного способу життя, продумані зручності всередині й зовні та прекрасне місце для всіх найбільш значущих моментів життя.

Технічні характеристики житлового комплексу Telescop

Технологія будівництва житлового комплексу Telescop – монолітно-каркасна. Проєктом було заплановано зведення 2 секцій житлового будинку висотністю у 25 поверхів. Кількість квартир в комплексі – 430, площею від 40 м2 до 100 м2 і варіантами за кількістю кімнат від однієї до трьох. Матеріал кладки внутрішніх стін – керамзитоблок, висота стель 2,7 метра, опалення – централізоване.

Забудовник житлового комплексу ПБГ «Ковальська», фінансування будівництва і реалізація проєкту ЖК Telescop проходило під управлінням інвестиційної компанії InCo home (юридична особа Компанія з управління активами «Інвест-Консалтинг»). Будинок був зданий в експлуатацію в другій половині 2019 року.

Переваги
  • Перші поверхи житлового комплексу спроєктовані спеціально під соціально-побутові цілі – приміщення призначені під супермаркет, салони, кафе, аптеки, магазини та інше.
  • Поруч з будинком – навчальні заклади для дітей різного віку: дитячі садки, загальноосвітні школи, ліцеї, гімназії.
  • Затишний дитячий майданчик, спортивна зона і зона відпочинку.
  • Підземний паркінг. Відеоспостереження. IP-домофонізації.
  • Власна експлуатаційна компанія.
Мапа

Авторизовані точки продажів