fbpx

Житловий комплекс Русанівська гавань

Житловий комплекс Русанівська гавань

Адреса:

Киев, ул. Маланюка, 101

Сайт:

Перейти на сайт

  • Опис

  • Переваги

  • Мапа

Опис

Житловий комплекс Русанівська гавань в Києві

Житловий комплекс Русанівська гавань – це сучасна продумана концепція, 1700-квартирний комплекс розташований на узбережжі Русанівської протоки, на вулиці Євгена Маланюка, 101, неподалік від Київського театру драми й комедії та Міжнародного виставкового центру.

Люди, які вибирають проживання в цьому районі є різноманітною спільнотою: літні й молоді, постійні жителі, бізнес-мандрівники та гості, які прибувають до Києва з туристичною метою – тому при проєктуванні житлових і громадських просторів комплексу, архітектори продумали все так, щоб задовольнити самих різних майбутніх постійних жителів і орендарів. У житловому комплексі Русанівська гавань створений новий громадський центр, який охоплює все найкраще, що може запропонувати європейське місто.

Якщо життя подібне річці, то Житловий комплекс Русанівська гавань ідеальне місце, щоб плисти за течією. Щоб статтю частиною нового ЖК майбутні мешканці можуть обрати серед великого розмаїття за кількістю кімнат і бажаної площі квартир: однокімнатних площею до 60 м.кв., двокімнатних близько 80-ти м.кв. і трикімнатних площею від 100 до 130 м.кв.

Продуманий підхід до архітектури дозволив створити гнучкі житлові простори, де врахована кожна деталь для організації зручних для себе і своєї сім’ї рішень – вільні планування не обмежують жителів в цьому. Гарний, сучасний житловий комплекс Русанівська гавань пропонує жителям прекрасний фон для їх життя. Можливість відкрити для себе чарівність і зручність лівого берега столиці, і сусідство з доглянутими парками, магазинами, ресторанами.

Житловий комплекс Русанівська гавань – складається з чотирьох світлих, просторих і красиво оформлених сучасних будинків, за проєктом висотність будівель комплексу від 25-ти до 26-ти поверхів. Жителям комплексу відкривається чудовий краєвид на місто, до центру якого можна легко і швидко дістатися як на машині, так і на громадському транспорті.

Проєкт ЖК Русанівська гавань є винятковим з усякого погляду, як один з тих, що стирають межу між розкішним і доступним житлом.

Технічні характеристики Житловий комплекс Русанівська гавань

  • На будівництві комплексу застосовується монолітно-каркасна технологія;
  • Будинки обладнані системою автономного опалення;
  • Висота стель у квартирах комплексу – 2,7 метра;
  • Закрита територія від авто і сторонніх, власний підземний паркінг;
  • Обладнані спортивні та ігрові зони для дітей.

Інвестиційна компанія і забудовник Житловий комплекс Русанівська гавань

Інвестування та управління фінансуванням будівництва здійснює інвестиційна компанія InCo home (юридична особа КУА Інвест-Консалтинг). Девелопер проєкту промислово-будівельна група Ковальська, для якої об’єкт став 26-м житловим комплексом в портфелі проєктів компанії.

Переваги

Безпека
У «Русанівській гавані» завжди спокійно і затишно. Тут передбачена закрита прибудинкова територія з підземним паркінгом, охороною, відеоспостереженням та системою контролю доступу.

Все під рукою
Зручна і розвинена інфраструктура району – це 10 хвилин до ТРЦ «Комод», продуктових гіпермаркетів, кінотеатру Мультиплекс. У крокової доступності великий вибір освітніх установ для дітей, медичних клінік, аптек, побутових магазинів і салонів краси.

Безтурботне дитинство
У дитячій зоні відпочинку передбачено все необхідне для гармонійного розвитку дитини – від спортивних тренажерів до ігрового обладнання. Русанівська затоку – стане улюбленим місцем для прогулянок з малюками, тут не потурбують шум міста й авто.

Мистецтво поруч
Неподалік «Русанівській гавані» розташовані театри, музеї й арт-локації.

Свобода рішень
Вільне планування квартир дозволяє жителям облаштувати простір на свій смак: об’єднати кухню і вітальню, зробити простору дитячу, організувати гардеробну, кабінет або кімнату для гостей.

Мапа

Авторизовані точки продажів