fbpx

Житловий комплекс “Русанівська гавань”

Житловий комплекс “Русанівська гавань”

Адреса:

Київ, вул. Маланюка, 101

Сайт:

Перейти на сайт

  • Опис

  • Переваги

  • Мапа

Опис

Житловий комплекс «Русанівська гавань» розташований на узбережжі Русанівської протоки. Жителям комплексу відкривається мальовнича панорама на Києво-Печерську Лавру, а вихід до води створює свій особливий комфорт. Жителі ЖК завжди знаходяться в центрі культурних подій Києва, адже недалеко від будинку Київський театр драми й комедії, Міжнародний виставковий центр, кінотеатр, різні мистецькі заклади.
Філософія життя в «Русанівській гавані» – мистецтво жити щасливо!

Переваги

Безпека
У «Русанівській гавані» завжди спокійно і затишно. Тут передбачена закрита прибудинкова територія з підземним паркінгом, охороною, відеоспостереженням та системою контролю доступу.
Все під рукою
Зручна і розвинена інфраструктура району — це 10 хвилин до ТРЦ «Комод», продуктових гіпермаркетів, кінотеатр Мультиплекс. Неподалік лікарні, аптеки, побутові магазини та салони краси, безліч кафе і ресторанів.
Щасливе дитинство
У дитячій зоні відпочинку передбачено все необхідне для гармонійного розвитку дитини — від спортивних тренажерів до ігрового обладнання. Русанівська затока — може стати улюбленим місцем для прогулянок з малюками, адже їх тут не потурбують шум міста і авто.
Мистецтво поруч
Неподалік «Русанівській гавані» розташовані театри, музеї й арт-локації.
Свобода рішень
Вільне планування квартир дозволяє жителям облаштувати простір на свій смак: об’єднати кухню і вітальню, зробити простору дитячу, організувати гардеробну, кабінет або кімнату для гостей.

Мапа

Авторизовані точки продажів