fbpx

Житловий комплекс “Прівітній квартал”

Житловий комплекс “Прівітній квартал”

Адреса:

Київ, вул. Євгенія Харченка, 55

Сайт:

Перейти на сайт

  • Опис

  • Переваги

  • Мапа

Опис

Комплекс в Дарницькому районі столиці, всього в 10 хвилинах від метро Бориспільська. Поруч мальовничий ліс і озера, де можна насолоджуватися природою і чистим повітрям. Розвинена інфраструктура і зручна транспортна розв’язка — запорука комфортного життя в Києві.

Переваги

Екологічне середовище

Комплекс розташований у самому чистому районі Києва. Поруч знаходиться зелена лісова зона і велике чисте озеро. У Вас щодня є прекрасна можливість для сімейного відпочинку на природі. Поруч парк “Партизанської слави”.

Краєвид з вікон

Насолоджуйтесь мальовничим видом, який відкривається з вікна квартири. Ліс і мальовниче озеро виглядає чудово як днем, так і вночі.

Зручна інфраструктура

Комплекс знаходиться в Дарницькому районі в 15 хвилинах до метро Бориспільська, а до міста Бориспіль – 25 хвилин. Поруч з комплексом розташовані магазини, кафе, освітні заклади, зелені зони та дитячі майданчики.

Сучасний житловий комплекс

Комплекс будується за новими стандартами з використанням нових технологій і сучасних безпечних матеріалів.

Сімейна місцевість

Молодий район стрімко розвивається і має зручну транспортну розв’язку. Він віддалений від міської суєти, великих потоків і промислових підприємств, тому тут тихо і зелено, ніби за містом.

Енергоефективність

Сучасні квартири відрізняються своєю продуманістю, енергоефективністю та економічністю. Окремі теплові пункти, теплоізоляція будинків і лічильники збережуть тепло і дозволять раціонально використовувати теплові ресурси. А продумані інверсійні дахи будинків надають захист внутрішнім приміщенням від зовнішнього впливу.

Мапа

Авторизовані точки продажів