fbpx

Житловий комплекс Привітний квартал

Житловий комплекс Привітний квартал

Адреса:

Київ, вул. Євгенія Харченка, 55

Сайт:

Перейти на сайт

  • Опис

  • Переваги

  • Мапа

Опис

Житловий комплекс Привітний квартал в Києві

Сотні нових, комфортних квартир для життя в екологічно чистому районі, за кілька кроків від лісу і водночас зі швидким доступом до магістралей і транспортних вузлів в Дарницькому районі столиці, все це – житловий комплекс Привітний квартал.

Розташований в екорайоні Києва, Привітний квартал зможе запропонувати своїм жителям комфорт і якість життя в по-справжньому екологічно дружньому навколишньому середовищі.

Поруч мальовничі ліс і озера, де можна насолоджуватися природою і чистим повітрям, і разом з тим всього в 10 хвилинах станція метро Бориспільська. Нові будівлі зазвичай будуються в районах, які активно змінюються, але у випадку з житловим комплексом Привітний квартал, саме він став тим самим новим, що змінює вигляд і звичне середовище вже сформованого житлового кварталу.

Житловий комплекс Привітний квартал – виняткове місце для життя, і він відкриває для багатьох людей, майбутніх нових жителів, доступ до можливості жити в одній з найзеленіших локацій в місті. Уже при старті продажів квартир в ЖК Привітний квартал стало очевидним, наскільки великий запит в Києві на об’єкти нерухомості поруч з великою кількістю парків і зелених насаджень і у віддаленні від галасливих завантажених місць.

Інвестиційна компанія InCo home (юридична особа КУА Інвест-Консалтинг), яка фінансує будівництво і реалізацію проєкту, рада надати таку можливість за допомогою нового житлового комплексу Привітний квартал.

Характеристики житлового комплексу Привітний квартал

Проєктом житлового комплексу передбачено будівництво 7 житлових будинків, висотністю у 27 поверхів, а також понад 1900 одно-, дво- і трикімнатних квартир. Адреса розташування Привітного кварталу – Дарницький район столиці, вулиця Євгена Харченка, 55.

Житловий комплекс Привітний квартал варто розглядати якщо:

У пошуку доступного варіанту квартири за справедливою ціною. Ви активні. Якщо хочете займатися спортом на відкритому повітрі, а також знаходитися недалеко від озера, а завдяки лісовому масиву вас завжди буде хороша стежка для пробіжки в сонячний день. Тоді все що потрібно зробити, вибрати квартиру в житловому комплексі Привітний квартал.

 

Переваги

Екологічне середовище

Комплекс розташований у самому чистому районі Києва. Поруч знаходиться зелена лісова зона і велике чисте озеро. У Вас щодня є прекрасна можливість для сімейного відпочинку на природі. Поруч парк “Партизанської слави”.

Краєвид з вікон

Насолоджуйтесь мальовничим видом, який відкривається з вікна квартири. Ліс і мальовниче озеро виглядає чудово як днем, так і вночі.

Зручна інфраструктура

Комплекс знаходиться в Дарницькому районі в 15 хвилинах до метро Бориспільська, а до міста Бориспіль – 25 хвилин. Поруч з комплексом розташовані магазини, кафе, освітні заклади, зелені зони та дитячі майданчики.

Сучасний житловий комплекс

Комплекс будується за новими стандартами з використанням нових технологій і сучасних безпечних матеріалів.

Сімейна місцевість

Молодий район стрімко розвивається і має зручну транспортну розв’язку. Він віддалений від міської суєти, великих потоків і промислових підприємств, тому тут тихо і зелено, ніби за містом.

Енергоефективність

Сучасні квартири відрізняються своєю продуманістю, енергоефективністю та економічністю. Окремі теплові пункти, теплоізоляція будинків і лічильники збережуть тепло і дозволять раціонально використовувати теплові ресурси. А продумані інверсійні дахи будинків надають захист внутрішнім приміщенням від зовнішнього впливу.

Мапа

Авторизовані точки продажів