fbpx

Житловий комплекс “ПРИЧАЛ 8”

Житловий комплекс “ПРИЧАЛ 8”

Адреса:

Київ, вул. Канальна, 8

Сайт:

Перейти на сайт

  • Опис

  • Переваги

  • Мапа

Опис

Житловий комплекс класу «комфорт +» розташований в Дарницькому районі Києва біля озера Корольок. Це мальовничі місця зі старими вербами, що схилилися над водою.
Житловий комплекс «Причал 8» – місце для спокійного і комфортного життя. Власний пляж на березі мальовничого озера й облаштована набережна, арт-об’єкти на території, зручні планування квартир. Більше не треба вибиратися за місто, щоб посмажити м’ясо на мангалі й пограти з дітьми у води. Ви вдома!
У проєкті враховані інтереси всіх майбутніх мешканців! Тут тематичні дитячі майданчики, на яких діти різного віку зможуть грати, розвиватися і займатися спортом одночасно. Власний пляж біля озера Корольок, облаштована набережна, алеї для прогулянок, альтанки для відпочинку, сквер і лаунж-зони для барбекю, спортивні майданчики, футбольне і тенісне поле.

Переваги

Архітектура

Витончені й одночасно лаконічні архітектурні рішення будинків підкреслюють переваги комплексу.

Оточення

Житловий комплекс розташований в районі з добре розвиненою інфраструктурою — все необхідне для комфортного життя знаходиться поруч.

Благоустрій

На території комплексу буде виконаний авторський ландшафтний дизайн з зеленими зонами відпочинку і красивою облаштованою набережною.

Все для дітей

Для маленьких жителів комплексу на його території з’являться кілька тематичних дитячих і спортивних майданчиків.

Внутрішня інфраструктура

У житловому комплексі «Причал 8» продумана вся необхідна інфраструктура, починаючи від магазинів і закінчуючи дитячим садом, фітнес-клубами, ресторанами й кафе.

Квартири з ремонтом «під ключ»

У покупців є можливість придбати квартиру як без ремонту, так і з повноцінним сучасним ремонтом “під ключ”.

Формат City Resort

У впорядкуванні комплексу передбачений власний закритий пляж на березі мальовничого озера й облаштована набережна.

Розташування

Зручне розташування комплексу і вдале транспортне сполучення дозволяє швидко доїхати в будь-який куточок міста. На громадському транспорті до станцій метро «Лівобережна», «Дарниця», «Позняки» всього 10 хвилин.

Мапа

Авторизовані точки продажів