fbpx

Житловий комплекс Причал 8

Житловий комплекс Причал 8

Адреса:

Киев, ул. Канальная, 8

Сайт:

Перейти на сайт

 • Опис

 • Переваги

 • Мапа

Опис

Житловий комплекс Причал 8 в Києві

Незалежно від того, куди приведе вас ваш день, кінцевим пунктом призначення завжди буде власний дім. Житловий комплекс Причал 8 – це два багатоквартирних будинки класу комфорт +, розташовані в перспективній локації в відмінному місці Дарницького району столиці із жвавою новою забудовою. Тут ви не будете раптовим сусідом у вже давно сформованому середовищі, а зможете створити свою історію в новому і динамічному суспільстві.

У житловому комплексі Причал 8 поєднуються абсолютний комфорт і зручність, тому його жителям сподобається повертатися додому.
Перші жителі заселяться в житловий комплекс Причал 8 влітку 2022 року, за проєктом завершення будівництва будинків комплексу та об’єктів інфраструктури заплановано на третій квартал 2023 року.

Зручність для прогулянок і облаштованість мікрорайону надихнули архітекторів на створення проєкту, привабливого для сімей. Метою було створення середовища з інфраструктурою для повноцінної роботи, або персонального усамітнення і можливостями для звичного способу життя.

Будівельна компанія Інтергал-Буд має намір побудувати на території у 2,5 гектара понад 1000 квартир на два житлових будинки поверховістю до 24 поверхів і паркінг на 191 місце. За проєктом в житловому комплексі передбачені однокімнатні квартири площею 40-55 м2, двокімнатні квартири площею 60-75 м2 і трикімнатні квартири 80-95 м2. Також забудовником розроблена і доступна додаткова послуга – квартири з готовим ремонтом «заходь і живи».

Зручності та інфраструктура для жителів будуть охоплювати повноцінний простір для відпочинку з фітнес-центром, магазинами, ресторанами й кафе, ігровими зонами для дітей і сучасним дитячим садом. А також спортивні майданчики, футбольне і тенісне поле. Сусідство комплексу з водоймою, озером Корольок, перевага, якиою зможуть користуватися жителі – відпочиваючи на власному пляжі або прогулюючись по облаштованій набережній.

Майбутній комплекс Причал 8 знаходиться неподалік від зручних автомагістралей: Дарницького шосе і Дніпровської набережної. За планом будівля виходить вікнами на озеро Корольок і вулицю Канальну.
Несподівано свіжо, комфортно і стильно. Прекрасно облаштований житловий комплекс Причал 8 – це новий початок і широкі можливості в центрі енергійної і згуртованої спільноти.

Технічні характеристики Житловий комплекс Причал 8

 • Технологія будівництва – монолітно-каркасна технологія;
 • Міжквартирні й зовнішні стіни – кератерм, утеплення зовнішніх стін – мінеральна вата;
 • Висота стель – 2,7 метра;
 • Швидкісні ліфти;
 • Панорамні вікна і засклені балкони та лоджії, а також вікна з енергоощадним напиленням;
 • Автономне водозабезпечення з артезіанської свердловини;
 • Енергоощадні технології та матеріали
 • Облаштовані місця для зберігання речей;
 • Сучасна експлуатаційна компанія;
 • Підземний паркінг обладнаний технологічними системами пожежогасіння, вентиляції та охороною 24/7

Інвестиційна компанія і забудовник Житловий комплекс Причал 8

Інвестиційна компанія InCo home (юридична особа КУА Інвест-Консалтинг) виступила в якості інвестора будівництва проєкту й управляє питаннями фінансування зведення житлового комплексу. Девелопер проєкту Інтергал-Буд, одна з провідних українських будівельних компаній.

 

Переваги

Архітектура

Витончені й одночасно лаконічні архітектурні рішення будинків підкреслюють переваги комплексу.

Оточення

Житловий комплекс розташований в районі з добре розвиненою інфраструктурою – все необхідне для комфортного життя знаходиться поруч.

Благоустрій

На території комплексу запланований авторський ландшафтний дизайн з зеленими зонами відпочинку та облаштованою набережною.

Для дітей

Для маленьких жителів комплексу на його території з’являться кілька тематичних дитячих і спортивних майданчиків.

Внутрішня інфраструктура

У житловому комплексі Причал 8 продумана інфраструктура, починаючи від магазинів і закінчуючи дитячим садом, фітнес-клубами, ресторанами й кафе.

Квартири з ремонтом «під ключ»

У покупців є можливість придбати квартиру як без обробки, так і з повноцінним сучасним ремонтом “під ключ”.

Формат City Resort

У впорядкуванні комплексу передбачений власний пляж на березі мальовничого озера й обладнана набережна.

Розташування

Зручне розташування комплексу і транспортне сполучення дозволяє швидко доїхати в будь-який куточок міста. На громадському транспорті до станцій метро «Лівобережна», «Дарниця», «Позняки» всього 10 хвилин.

Мапа

Авторизовані точки продажів