fbpx

Житловий комплекс Welcome Home на Стеценко

Житловий комплекс Welcome Home на Стеценко

Адреса:

Київ, ул.Стеценко, 75

Сайт:

Перейти на сайт

  • Опис

  • Переваги

  • Мапа

Опис

Житловий комплекс Welcome Home на Стеценко в Києві

Житловий комплекс Welcome Home на Стеценко відповідає попиту, що зростає на більш ефективний і доступний житловий простір, розташований поруч з численними зручностями.

Інвестиційна компанія InCo home працює з девелопером, будівельною групою Фундамент, над ЖК Welcome Home на Стеценко, новим сучасним малоповерхових житловим комплексом з 1616 квартир у Святошинському районі столиці.

Виходячи з розташування цього проєкту, це буде дуже помітний розвиток в цьому районі, а спільнота зможе спостерігати за його просуванням.

Будівельна група Фундамент спеціалізується на подібних багатоквартирних проєктах, тому з точки зору будівництва і досвіду девелопера це технічно простий проєкт. З точки зору архітектурних рішень та розташування це сучасна і якісна розробка. Спектр яскравих відтінків фасадів будівель був продуманим і використаним як впізнавана деталь комплексу, що підкреслює енергію і молодість цього місця.

Комплекс з шести та семиповерхових будинків з площею забудови понад 17 000 метрів квадратних буде включати відкриті ігрові та спортивні локації, місця для відпочинку, дитячий садок на 120 дітей жителів комплексу, мінімаркети, аптеки та салони краси на перших поверхах. Малоповерхова забудова і висока щільність розміщення – це той вид житла, який дозволяє людям жити поруч з послугами та інфраструктурою.

За проєктом на вибір в комплексі пропонуються тільки однокімнатні, площею до 50 метрів квадратних і двокімнатні квартири площею близько 56 метрів квадратних. Разом з тим, невелика кількість квартир і їх розташування на поверсі, дозволяє об’єднати кілька одиниць і комбінувати, створюючи бажане за площею та кількістю кімнат рішення. Житловий комплекс Welcome Home на Стеценко – досить доступні за ціною квартири початкового рівня, які мають широкі можливості та великий потенціал. Основну роботу виконують будівельники, залишив мешканцям чисте полотно, яке можна перетворити в їх ідеальний дім на свій смак.

Закрита безпечна територія й озеленення – це те, чому особливо приділили увагу проєктанти при плануванні громадських просторів комплексу. Для автовласників передбачена автостоянка на 559 машиномісць плюс понад 50 машиномісць гостьової стоянки.

Житловий комплекс Welcome Home на Стеценко знаходиться в кроковій доступності від декількох великих супермаркетів відомих торгових мереж, а також один з найбільших торгово-розважальних комплексів Lavina Mall. Welcome Home запропонує району новий тип житла, максимально доступного за бюджетом і комфортного для проживання.

Технічні характеристики Житловий комплекс Welcome Home на Стеценко

  • Панельна технологія будівництва, стіни – залізобетон;
  • Квартири обладнані системою індивідуального опалення;
  • Оздоблення квартир – від будівельників під ремонт;
  • Висота стель – 2,7 метри;
  • Утеплення стін – пінополістирол, мінеральна вата.

Переваги

Зручне розташування

Зручна транспортна розв’язка: 10 хв. на авто або 20 хв. на громадському транспорті до метро Академмістечко або Сирець. Поруч зупинки громадського транспорту і проспект Академіка Палладіна, що дозволяє швидко дістатися до основних вулиць Києва або виїхати за місто.

Малоповерхова забудова

Запланована композиція комплексу складається з 6-ти і 7-ми поверхових будинків, виконаних в сучасному стилі, з панорамними вікнами.

Чотири квартири на поверсі

На кожному поверсі розташовані тільки 4 квартири.

Комфорт і безпека

Закрита територія з доступом за електронними ключами й цілодобове відеоспостереження всього комплексу.

Керуюча компанія поруч

Своя керуюча компанія знаходиться на території комплексу.

Дитячий садок і ігрові майданчики

На території комплексу розташований сучасний дитячий садок, а також ігрові майданчики поруч з будинками.

Рекреаційна зона

Поруч знаходиться рекреаційна зона Пуща водиця з парками, озерами й велосипедними доріжками.

Ліфти

Попри малу поверховість будинків комплексу, в кожній секції встановлені ліфти Movilift.

Мапа

Авторизовані точки продажів