fbpx

Житловий комплекс Happy House

Житловий комплекс Happy House

Адреса:

Київ, проспект Перемоги, 72

Сайт:

Перейти на сайт

  • Опис

  • Переваги

  • Мапа

Опис

Житловий комплекс Happy House в Києві

Happy House – житловий комплекс класу комфорт з оригінальною архітектурою. Кожен квадратний метр ЖК ретельно продуманий і створений для комфорту і зручності його жителів. А жити в місці, де розташувався новий житловий комплекс Happy House дійсно добре: в пішої доступності величезний зелений парк «Нивки», Київський зоопарк, спортивні та торгово-розважальні локації.

Великий шумний проспект Перемоги, що неподалік від будинку, для жителів ЖК стане перевагою, а не перешкодою. Завдяки вдалому розташуванню комплексу, шум проспекту не потривожить жителів, водночас невелика віддаленість дозволяє швидко дістатися до магістралі, що економить час.

Увага до деталей і нетривіальна архітектура комплексу створюють атмосферу в якій хочеться перебувати й жити. Визначення «будинок мрії» в реальності буде справедливо застосувати до ЖК Happy House. Тут дотриманий вдалий баланс між стилем і функціональністю. В Happy House створені місця, призначені для того, щоб дати можливість попрацювати або просто відпочити та розслабитися. Маленькі жителі будуть на всі 100% насолоджуватися безтурботністю дитинства, завдяки дитячому саду, центру розвитку і дозвілля, спортивно-розважальній інфраструктурі, де діти зможуть навчатися, розвиватися і з користю проводити час, не залишаючи територію комплексу.

Про безпеку автори комплексу також подбали, передбачивши систему охорони й закритість території від сторонніх. А продумана система відеоспостереження на території житлового комплексу дає можливість мешканцям підключення до системи через смартфон, що дозволяє, наприклад, спостерігати за дитиною, поки вона знаходиться на ігровому майданчику, без присутності дорослого поруч, а через камеру.

Житловий комплекс Happy House і його інфраструктура

Прибудинкова територія – це не майданчик для паркування, впевнені розробники проєкту, тому всередині комплекс буде максимально закритий для автомобілів, а інфраструктура організована так, щоб сім’ям з дітьми було цікаво і затишно на території свого будинку. Паркінг в житловому комплексі Happy House – це майже дві тисячі метрів квадратних підземної, опалювальної та обладнаної за суворими нормами пожежної безпеки території, додатковий плюс – наявність станцій зарядки для електромобілів.

Технічні характеристики житлового комплексу Happy House

Технологія будівництва ЖК Happy House – монолітно-каркасна. Проєктом заплановано зведення 4-х секцій житлового комплексу різної висотності – 15, 18 і 24 поверхи. Кількість квартир в будинку – 300, площею від 32 м2 до 188 м2 і варіантами за кількістю кімнат від однієї до чотирьох. Але разом з тим технологія дозволяє власникам квартир міняти внутрішнє планування на свій смак, несущі – тільки зовнішні стіни. Матеріал кладки внутрішніх стін – повнотіла керамічна цегла. Також заплановано, що частина квартир буде мати власні тераси.

Розробка концепції: «Terra project», забудовник житлового комплексу «SAGA Development», фінансування будівництва і реалізація проєкту ЖК Happy House здійснютєься під управлінням інвестиційної компанії InCo home (юридична особа Компанія з управління активами «Інвест-Консалтинг»).

Переваги

Зручне розташування. Найближча станція метро, ​​Берестейська, знаходиться в декількох хвилинах ходьби від дома. Завдяки тому, що Happy House розташований на деякій відстані від проспекту, шум автомобільної траси не буде заважати.

Продумана інфраструктура будинку, призначена для дітей і їх батьків.

Сучасний дитячий садок, розташований на 1-му поверсі будинку.

Безпечні дитячий та спортивний майданчики.

Система відеоспостереження за громадськими просторами, доступна тільки мешканцям.

Зручні планування квартир, які задовольняють потреби будь-якої сім’ї.

Мапа

Авторизовані точки продажів