fbpx

Житловий комплекс DOCK32

Житловий комплекс DOCK32

Адреса:

Київ, проспект Степана Бандери, 32-д

Сайт:

Перейти на сайт

  • Опис

  • Переваги

  • Мапа

Опис

Житловий комплекс DOCK32 в Києві

DOCK32 – житловий комплекс у форматі концепт-лофт, розташувавшись на Рибальському острові, в минулому одному з індустріальних центрів столиці, органічно вписався в новому оточенні. Масштабна реновація на Рибальському сприяє тому, що комплекс завжди залишатиметься центром активної спільноти й гостинною зупинкою на шляху.

Сучасний і комфортабельний, житловий комплекс DOCK32 був спроєктований по духу і стилю місцевої спадщини та історії. Локація об’єкта: за два кроки від Подолу і центру міста, і одночасно близькість до Дніпра, робить DOCK32 орієнтованим на легкий доступ до визначних пам’яток і заходів з всього міста.
Ритм цього жвавого місця, як джерело натхнення для архітекторів, став основою ідеї майбутнього проєкту і вдалим рішенням, як максимально ефективно використовувати можливості міського життя.

DOCK32 – це легкий і швидкий доступ до ресторанів, розваг і численним цікавих об’єктів поблизу.
Архітектурний вигляд житлового комплексу DOCK32 – це безліч відкритих просторів, фасади у звичному в минулому стилі й кольорі портових будівель, присутність елементів металу в дизайні, поліровані підлоги та великі вікна. Все найцікавіше, що притаманне Рибальському острову, знайшло втілення в цьому сучасному урбаністичному проєкті.

Термін введення в експлуатацію ЖК DOCK32 – IV квартал 2021 року. Забудовник об’єкта – провідна девелоперська компанія Промислово-будівельна група «Ковальська». Інвестиції в будівництво об’єкта забезпечує Компанія з управління активами «Інвест-Консалтинг» (юридична особа, власник ТМ InCo home).

Переваги

Характеристики та переваги житлового комплексу DOCK32

DOCK32 — не тільки досконала форма, а й якісне, сучасне наповнення житлового комплексу. Простота, функціональність, інтеграція — цінності, на які спиралися при створенні його переваг. Тут є все для комфортного життя:

— магазин і ресторан на території;

— відкрита тераса з зонами відпочинку;

— дитячий та спортивний майданчики;

— закрита територія, відеонагляд;

— підземний дворівневий паркінг;

— власна котельня і власна експлуатуюча компанія:

— ліфти до паркінгу;

— ліфт на терасу для людей з інвалідністю та маломобільних груп.

 

Мапа

Авторизовані точки продажів