fbpx

Житловий комплекс Crystal Park Tower

Житловий комплекс Crystal Park Tower

Адреса:

Київ, проспект Перемоги, 42

Сайт:

Перейти на сайт

 • Опис

 • Переваги

 • Мапа

Опис

Житловий комплекс Crystal Park Tower

Crystal Park Tower – це сучасне архітектурне рішення, спроєктоване іменитим архітектором Джоном Сіфертом і його бюро SEIFERT ARCHITECTS. Основна ідея, яку реалізували проєктанти – створення багатофункціонального житлового центру, де до дрібниць враховані всі умови для якісного і комфортного проживання у великому місті.

В одному проєкті вдалося втілити можливість активного життя в поєднанні з високим рівнем безпеки та зручності.

Всі елементи конструкції будівлі відповідають рівню і вимогам до житла такого класу як житловий комплекс Crystal Park Tower: вентильований фасад Faveton, сучасна система автономного опалення, 16 ліфтів виробництва Kone, стіни з червоної цегли, алюмінієві двокамерні склопакети Aluprof і благоустрій території будинку з використанням передових матеріалів і техніки.

Життя в Crystal Park Tower це:

 • Вид на один з кращих київських парків імені Пушкіна
 • Професійний консьєрж-сервіс
 • Багаторівнева система охорони
 • Дизайнерський вестибюль і затишний будинок в який завжди хочеться повертатися.

Промислово-будівельна група «Ковальська» – забудовник і генеральний підрядник проєкту.

Інвестиційна компанія InCo home (юридична особа Компанія з управління активами «Інвест-Консалтинг») – фінансування будівництва об’єкта житловий комплекс Crystal Park Tower.

Термін здачі об’єкту Crystal Park Tower – IV квартал 2021 року.

Архітектор проєкту Crystal Park Tower

Автор проєкту – британський архітектор Джон Сіферт, який закінчив Бартлеттську школу архітектури й Лондонський університет.

Захоплений архітектурою і дизайном інтер’єрів, Джон Сіферт постійно працює в обох сферах. Як архітектор він створює кожен проєкт особисто, за підтримки своєї команди в лондонському і київському офісах. Кожен проєкт будь-якого масштабу і бюджету являє собою гідне завдання для нього і вимагає надякісного дизайну, щоб залучити кращих жителів, поліпшити місто і домогтися кращих фінансових результатів. Зі своєю командою він виконав і реалізував понад 100 міжнародних проєктів. Джон Сіферт спроєктував безліч інноваційних будівель для українських клієнтів в останні роки з офісу SEIFERT ARCHITECTS в Києві, який є штаб-квартирою його групи компаній. Серед них варто відзначити київські готелі Hilton, Radisson і Sofitel.

Спеціалізації Джона Сіферта: архітектура будівель, дизайн інтер’єру, генеральне планування готелів, курортів, офісів, торгових центрів і житлових комплексів, а також деякі спеціалізовані види діяльності в галузі проєктування.

SEIFERT ARCHITECTS – це повністю ліцензована українська компанія, яка поєднує в собі великий міжнародний досвід з місцевим потенціалом. Структура фірми, робочі процеси та стиль відповідають міжнародної дизайнерській практиці. Компанія надає широкий спектр проєктних робіт і комплексні послуги з архітектурного проєктування від початку задуму до його реалізації, включаючи інспекцію робіт на місці.

SEIFERT ARCHITECTS – одна з небагатьох великих українських архітектурних компаній, що працюють за міжнародними стандартами.

Переваги

Характеристики та переваги РК Crystal Park Tower

 • Розвинена інфраструктура поруч з комплексом: торгові центри, навчальні та медичні заклади, мережеві супермаркети, фітнес-клуби з басейном і аквазоною.
 • Автономне опалення.
 • Облаштування пішохідних алей і велодоріжок по сусідству з парковою зоною.
 • Цілодобова охорона і відеоспостереження за територією.
 • Нежитловий перший поверх комплексу з ресторанами та кафе.
 • Підземний і гостьовий паркінг.
Мапа

Авторизовані точки продажів