fbpx

Житловий комплекс ARIA

Житловий комплекс ARIA

Адреса:

Київ, вул. Дружби народів 13А

Сайт:

Перейти на сайт

 • Опис

 • Переваги

 • Мапа

Опис

Житловий комплекс ARIA в Києві

Житловий комплекс ARIA на Дружби народів, 13а в Києві – нове місце що надихає і яке захочеться назвати домівкою. Цей район завжди буде бажаним місцем для життя завдяки центральному розташуванню. Гарна архітектура завжди повинна відповідати локальному контексту і щодо ЖК ARIA – це твердження абсолютно справедливе.

ЖК ARIA – один з ключових проєктів компанії GEOS в столиці. Комплекс спроєктований в єдиній архітектурній концепції й складається з 5-ти секцій, поверховістю від 3-х до 25-ти поверхів, одна з яких – комерційна нерухомість, а інші 4 – житлова. Це – якісно новий простір для життя в багатомільйонному місті, в якому поєднуються приватність проживання, комфорт, безпека.

ARIA – комплекс класу бізнес. Незалежно від того, вибираєте ви приголомшливу концепцію будівлі, чудовий набір зручностей або виняткові види на місто, цей новий житловий будинок викликає величезний інтерес.

У будинках ЖК ARIA великі мальовничі вікна, через які ллється природне світло і відкриваються захопливі види на Печерськ, берег Дніпра, Національний Ботанічний сад ім. Гришка, Свято-Михайлівський Видубицький монастир, все це врівноважує відчуття безтурботності навколишнього середовища. Водночас розкіш знаходження в центрі означає легкий доступ до популярних ресторанів, магазинів і пам’яток, а також до прилеглих громадських локацій і транспортних розв’язок. Місцеві мешканці зможуть робити висновки про рівень життя і зручність квартири, ґрунтуючись на відстані пішої прогулянки до найпопулярніших місць Києва.

У новому житловому комплексі розташовано понад 460 квартир, з різноманітністю форматів і продуманими до деталей плануваннями та висотою стель 3 метри. Технологія будівництва ЖК ARIA – монолітно-каркасна, з використанням сучасних матеріалів, що відповідають найвищим стандартам.
Пішохідна зона всередині комплексу і підземна автостоянка гарантують комфортну мобільність, збереження спокою і якість життя на території.

Стаючи власником об’єкта нерухомості в ЖК ARIA, покупці отримують нові можливості для життя або бізнесу, внаслідок високотехнологічних сервісів і продуманої комерційної та соціальної інфраструктури.

З огляду на всі обставини, Житловий комплекс ARIA виглядає серйозним претендентом на звання найбажанішого місця проживання в столиці.

Запланований термін здачі об’єкта – IV квартал 2021 року.

Забудовник житлового комплексу ARIA

Девелоперська компанія GEOS працює на ринку України з 2004 року, а починаючи з 2015 року на європейських будівельних ринках, реалізувавши проєкти в Угорщині та Іспанії. У портфелі більш як 70 реалізованих забудовником проєктів в секторі житлової та комерційної нерухомості, а також інфраструктурні та спортивні об’єкти.

Фінансування будівництва та залучення інвестицій в житловий комплекс ARIA проходить за участю і під керівництвом підприємства з інвестицій в первинну нерухомість InCo home (юридична особа Компанія з управління активами «Інвест-Консалтинг»). InCo home – приватна компанія з повним набором компетенцій і сервісів у сфері нерухомості, стратегічно орієнтована на розвиток та інвестування будівництва житлових і комерційних об’єктів.

Переваги
 • Ви завжди в центрі подій, живучи в центрі Печерська.
 • Поруч: ТРЦ, ресторани, медичні центри, навчальні заклади, спортклуби.
 • Всього 2 хвилини і ви в метро «Дружби Народів».
 • Закрита територія, цілодобова охорона.
 • Квартири з панорамними вікнами.
 • Максимальний відсоток видових квартир.
 • Ліфт в підземний паркінг.
 • Відсутність нефункціональних зайвих метрів.
 • Тихий двір без автомобілів.
 • Будівництво за концепцією «зеленого проєктування» BREEAM.
 • Продумані планування, збільшена висота стель.
 • Максимальна інвестиційна привабливість.
Мапа

Авторизовані точки продажів