fbpx

Житловий комплекс 31Z

Житловий комплекс 31Z

Адреса:

Київ, вулиця Драгоманова, 31з

Сайт:

Перейти на сайт

 • Опис

 • Переваги

 • Мапа

Опис

Житловий комплекс 31Z в Києві

У березні 2021 року інвестиційна компанія InCo home оголосила про старт продажів в житловому комплексі 31Z – новому об’єкті нерухомості в портфелі компанії на Лівому березі Києва.
InCo home в рамках інвестиційного договору забезпечила фінансування кожного з етапів будівництва ЖК 31Z, що розташований в Дарницькому районі столиці. Предметом договору стало інвестування в будівництво житлового комплексу на вул. Драгоманова, 31з.

Характеристики житлового комплексу 31Z

ЖК був спроєктований відповідно і з урахуванням правил і вимог до житла класу «комфорт +». Архітектори 31Z в роботі над об’єктом керувалися такими критеріями як естетичність, зручність і комфорт, сучасність рішень для житлових просторів і територій загального користування. Принциповим також при плануванні будівель, був краєвид з вікон для жителів комплексу 31Z, в результаті це будуть пейзажі міста і природних об’єктів біля комплексу.

Поверховість житлового комплексу 31Z в 9 поверхів для першої секції будинку і 16 поверхів для другої секції, була також вибрана не випадково. На сьогодні саме така кількість поверхів в житловому будинку вважається оптимальною для того, щоб життя його жителів було комфортним.

Проєкт виконаний і розрахований так, що у всіх квартирах достатнє природне сонячне освітлення вдень ​​відповідно високим показникам інсоляції.

Квартири в ЖК 31Z

 • Однокімнатні квартири площею – від 45 до 60 метрів квадратних.
 • Двокімнатні квартири площею – від 75 до 107 метрів квадратних.
 • Трикімнатні квартири площею – від 105 до 155 метрів квадратних.

Умови продажу квартир в ЖК 31Z

InCo hоme спільно з компанією з розвитку проєкту розробили різні варіанти розстрочки на квартири й лояльні умови покупки нерухомості в комплексі. Так тут можлива акційна розстрочка під 0%, а також розмір першого внеску від 10% до 30% від вартості житла.

Інфраструктура будинку 31Z

При розробці проєктного рішення була врахована архітектура прилеглої забудови та об’єкт композиційно узгоджений з навколишнім середовищем.

Внутрішній простір біля будинку наповнений функціональними елементами для повноцінного проведення часу, як дорослих, так і маленьких мешканців будинку. Доглянуті зелені зони, ігрові майданчики для дорослих і дітей, відкриті тераси поряд з квартирами — все це стане неодмінною частиною життя інвесторів ЖК 31Z. Також перший поверх комплексу спеціально передбачений під кафе, магазини, спортивні студії, сферу послуг та інші сервіси, зручність і головна перевага яких — близькість до місцевих жителів.

Поруч легко знайти кілька затишних і тихих місць для прогулянок — перед будинком розташована набережна озера і невеликий парк.

Новий житловий комплекс 31Z в мікрорайоні Позняки, за твердженням архітекторів:

«Це естетика форми й змісту, втілена в архітектурі та плануваннях, в екстер’єрі та інтер’єрі».

 

Переваги

Інвестиційна компанія InCo home – професіонал у сфері залучення інвестицій в будівництво і забезпечення стабільного і захищеного потоку фінансування будівництва.

Розвитком проєкту займається промислово-будівельна група «Ковальська» – провідний девелопер на ринку житлової та офісної нерухомості.

«Правило трьох М» – місце, місце і ще раз місце — тут 100% дотримано. Вдале розташування житлового комплексу 31Z:

 • до вокзалів і аеропортів автомобілем добиратися від 15 до 35 хвилин;
 • до центру міста – 30 хвилин;
 • великі ТРЦ і гіпермаркети знаходяться поблизу;
 • освітні установи, медичні центри, спортивні комплекси також знаходяться в межах сусідніх вулиць і в пішої доступності;
 • від житлового комплексу 31Z до метро всього лише 6 хвилин спокійним кроком.

Внутрішній двір вдома не проїзний для автомобілів.
Вхідна група 31Z – це дизайнерське лобі. Крім лаунж-зони й зони рецепції у вестибюлі будинку передбачені окремі кімнати для дитячих колясок. Проєктанти не забули й про домашніх улюбленців: для них встановлені лапомийки.

Мапа

Авторизовані точки продажів