fbpx

Проєкти на Кіпрі

Проєкти на Кіпрі

InCo home, компанія з інвестицій в нерухомість, в партнерстві з компанією-девелопером Karma Group (Кіпр) в Україні, відкрила для українських інвесторів можливість і швидкий доступ до вибору кількох форматів інвестицій в проєкти нерухомості на Кіпрі.

Придбання нерухомості через альтернативний інвестиційний фонд або ж безпосередньо у девелопера, в одній з найбільш відкритих і комфортних країн Європейського союзу – це економія часу і коштів інвестора, а також гарантія надійності інвестиції.

Mythical Blue і Mythical Sands, як частина великого проєкту Mythical Sands Resorts & Spa – перші проєкти нерухомості на Кіпрі в портфелі компанії, що стали доступні українським інвесторам. Вже у 2021 році для власників відкриються двері нових апартаментів в унікальних для Кіпру комплексах. Інвестором будівництва виступив фонд під управлінням IC Realty (європейського партнерського офісу української компанії).

Компанія підтримує і продовжує роботу над тим, щоб запропонувати своїм клієнтам надійні й ліквідні об’єкти для інвестицій в секторі первинної нерухомості.
Довіра до українських інвестиційних фондів нерухомості, під керуванням InCo home, багаторічний досвід і знання ринку, наявність партнерського європейського офісу на Кіпрі, все це дозволило компанії інвестувати й пропонувати якісні проєкти на південно-східному узбережжі Кіпру. Це більше ніж нерухомість і переваги від володіння у вигляді постійного місця проживання. Як інвестиційний бізнес компанія забезпечує також супровід і прибутковість протягом усього циклу володіння.

Переваги для українських клієнтів InCo home

  • Прямий контакт з забудовником об’єктів, девелоперською компанією Karma Group
  • Захист від ризиків, повнота, точність і відкритість інформації
  • Компанія інвестує і пропонує клієнтам об’єкти, які мають потенціал отримання постійного доходу і приросту капіталу
  • Професійний супровід інвестора аж до виходу з інвестицій

Проєкти нерухомості на Кіпрі розташовані в курортній зоні Протарас (місто Паралімні район Фамагуста) на узбережжі з морським краєвидом.
Пропозиція підійде тим, хто розглядає володіння нерухомістю за кордоном, в курортному місці, з метою її використання для відпочинку, переїзду і періодичного проживання.

Детальна інформація про інвестиції компанії в європейську нерухомість і більше про проєкти нерухомості на Кіпрі тут

 

Поточні

img

Mythical Blue

Каппаріс, Протарас, Джорджио Дросіні 37-50
img

Mythical Sands

Каппаріс, Паралімні, Кеннеді авеню, 16

Заплановані

Дізнатися більше про наші проєкти на Кіпрі

    обов'язкове поле
    обов'язкове поле
    Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.