fbpx

Про нас

Про нас

Про нас | InCo home є одним з провідних операторів фінансового сектора ринку житлової та нежитлової нерухомості.

InCo home працює в Україні з 2003 року, за весь час свого існування завоювала репутацію виключно надійної і відповідальної компанії. InCo home інвестує у будівництво житла, реалізує проінвестовані об’єкти, а також надає комплексні послуги для своїх партнерів  в будівельній галузі в ланцюжку: фінансування – маркетинг – продажі – післяпродажний сервіс, забезпечуючи значне зростання вартості активів. Завдяки виваженій та вибірковій політиці щодо вибору забудовників, 100% об’єктів проінвестованих InCo home введені в експлуатацію.

До активів компанії сьогодні входять десятки завершених об’єктів, а також об’єкти на стадії будівництва.

Основна діяльність компанії зосереджена в кількох напрямках житлового будівництва: в середньому сегменті, а також і в сегменті елітної нерухомості.

Більше інформації про історію становлення і про нас | InCo home, як компанію, що працює на вітчизняному ринку нерухомості можна прочитати тут – Компанія.

InCo home – фінансовий партнер провідних будівельних компаній. Для інвесторів нерухомості InCo home – це можливість прямої покупки об’єкту і доступ до ексклюзивних переваг. А також впевненість в надійності і захищеності своїх інвестицій в нерухомість.

Чому обирають InCo home?

Компанія InCo home пропонує найбільш вигідний, надійний і прямий шлях для інвесторів нерухомості і покупців комерційної нерухомості.

Фінансовий партнер провідних будівельних підприємств

InCo home – фінансовий партнер провідних будівельних компаній, завдяки чому має ексклюзивні переваги та проводить продаж об’єктів нерухомості напряму.

Повний комплекс послуг

Надаючи партнерам-забудовникам повний комплекс послуг в ланцюжку: фінансування – маркетинг – продаж – сервіс, компанія має можливість формувати найбільш лояльні та вигідні пропозиції по співвідношенню ціни, якості та престижності реалізованих об’єктів.

Працюємо тільки з забудовниками з репутацією

InСo home працює тільки з тими забудовниками, що володіють гідною репутацією і довели високий ступінь відповідальності, точно в термін вводячи в експлуатацію побудовані об’єкти.

Власна політика продажів об`єктів

Компанія сама формує політику продажів об’єктів, повністю контролюючи весь процес. Який би шлях придбання об’єкта не був обраний: відділ продажів відповідного забудовника або через офіс компанії InCo home, в будь-якому випадку договір купівлі-продажу об’єкта буде укладений за участю InCo home.

InCo home — професійний досвід

Досвідчені й висококваліфіковані співробітники завжди оперативно розв’язують питання, що виникають будь-яким зручним для клієнта способом.

InСo home – це солідний професійний досвід, знання галузевої специфіки та розуміння особливостей ринку.