fbpx

Місія, цінності та переваги

Місія, цінності та переваги

Місія InCo home

Наше покликання –  забезпечити сталий розвиток українського ринку капіталу і залучення інвестицій у вітчизняний бізнес. Ми прагнемо приносити користь суспільству і сприятиме його економічному розвитку через реалізацію високоякісних проектів. Надійність і принциповість у питаннях ведення бізнесу – якості, що дозволяють нам виконувати свою місію.

Історія компанії InCo home

Цінності компанії

  • ЛЮДИ

Співробітники компанії – найцінніший її актив. Саме їх професіоналізм і відданість справі дали можливість компанії та її клієнтам стати більш успішними і заможними. Результат роботи команди – ім’я та репутація компанії, високий рівень довіри до нас.

  • ЧІТКІСТЬ І ВІДКРИТІСТЬ

Ми виконуємо свої зобов’язання і вибудовуємо відносини з партнерами, колегами й клієнтами на взаємній довірі. Незалежно від обставин, дотримуємося всіх домовленостей. Прагнемо завжди бути відкритими для своїх клієнтів і партнерів, забезпечуючи максимальну прозорість у своїй роботі.

  • ОПЕРАТИВНІСТЬ

Ми з повагою ставимося до часу наших клієнтів і партнерів, розуміючи, що це непоправний ресурс. Дотримання термінів і мінімальні витрати часу дозволяють нашим клієнтам бути лідерами у своїх галузях.

  • ОРІЄНТОВАНІСТЬ НА КЛІЄНТА

Відстоювання інтересів клієнта, збільшення і захист його капіталу і доходів, забезпечення надійності та зниження ризиків, націленість на довгострокові, міцні й взаємовигідні відносини.

  • ЕФЕКТИВНІСТЬ

Бути кращими та результативними – означає реалізовувати поставлені завдання завдяки застосуванню працюють підходів до ведення бізнесу, пошуку нових можливостей і готовності до змін.

Переваги InCo home

Якість, комплексність та оперативність в роботі з партнерами та клієнтами. Комплекс послуг від одного виконавця – всі сервіси для замовника, об’єднані в єдине комплексне рішення, дозволяють значно економити фінансові ресурси та час.

Сильна команда – висококваліфіковані фахівці, які мають багаторічний досвід роботи в різних сегментах фінансового і будівельних ринків.

Унікальний багаторічний досвід залучення інвестицій в будівельну галузь і реалізації складних і технологічних проектів.

Служба контролю капітальних інвестицій в структурі компанії – контроль капітальних інвестицій і мінімізація собівартості будівництва при повному збереженні якісних характеристик.

Репутація та ім’я, які вдалося напрацювати завдяки високому рівню корпоративного управління, прозорості в діяльності та комунікаціях, незмінного виконання взятих на себе зобов’язань. Ми цінуємо довіру до нас, як до добросовісного і надійного партнера.

Сильні стратегічні багаторічні партнери серед найбільших вітчизняних і закордонних компаній.