fbpx

Житловий комплекс Зелене місто в Ірпені готовий до експлуатації на 100%

Житловий комплекс Зелене місто в Ірпені готовий до експлуатації на 100%

Завершено будівництво та житловий комплекс Зелене місто повністю готовий до експлуатації. Декларація про це була підписана в грудні 2016 року Інспекцією державного архітектурно-будівельного контролю Ірпінської міської ради Київської області.

Сьогодні є можливість купити квартиру в Ірпені, в одному з кращих житлових комплексів міста-супутника столиці. До речі, на початку 2017 року на ринку заміської нерухомості Києва відзначився поступове зростання цін на житло, також виріс інтерес з боку покупців до передмістя. Це пояснюється перш за все доступністю вартості квадратних метрів за межами Києва, комфортною середою внаслідок малоповерхової забудови, а також розвитком тут інфраструктури.

На даний момент є пропозиція по декількох квартирах в житловому комплексі «Зелене місто», для яких діють пільгові умови продажу від InCo home. Компанія ввела кілька варіантів безідсоткової розстрочки, а також в залежності від квартири та розміру оплати можливість знижки до 11%. Відзначимо, що можливість купити в розстрочку квартиру в передмісті Києва на даний момент можуть запропонувати далеко не всі забудовники.

Замовник будівництва житлового комплексу — ТОВ «Домобудівна компанія №7 ЛТД» входить в будівельну групу «Фундамент». Між InCo home і ТОВ «Домобудівна компанія №7 ЛТД» укладено інвестиційний договір. Права на реалізацію житла в даному житловому комплексі належать фондам, які знаходяться під управлінням інвестиційної компанії InCo home.