fbpx

Система IncoChain дасть рієлторам можливість продавати нерухомість від забудовників

Система IncoChain дасть рієлторам можливість продавати нерухомість від забудовників

Компанія InCo home, провідний оператор на ринку нерухомості, представила новий програмний продукт система IncoChain. Це програма проведення операцій з нерухомістю на основі технології Blockchain для будівельних компаній, операторів ринку продажів та управління нерухомістю, агентств нерухомості та рієлторів.

Система дає можливість професійним рієлторам стати повноправними учасниками в продажах об’єктів нерухомості безпосередньо від будівельних компаній і девелоперів.

За словами Владислава Лісового, автора ідеї та власника системи, — на ринку до сьогодні не було механізму, що забезпечує прозоре і справедливе співробітництво власників великих об’єктів і рієлторів.

– Спільно з групою IT-інженерів і учасниками будівельного ринку створена унікальна платформа – система IncoChain. Вона дозволить вибудувати довірчі й зрозумілі відносини на ринку між учасниками, працювати в умовах чесної конкуренції та справедливого розподілу винагороди, — говорить Владислав Лісовий.

Принцип роботи системи: власник нерухомості надає її в комісійний продаж, заздалегідь визначаючи комісію, яку готовий заплатити. Системою фіксується комісійний договір і подальші взаємини між власниками об’єктів нерухомості та рієлторами проходять в електронному вигляді. Таким чином, доступна вся інформація про угоди і їх результати, і неможливо змінити що-небудь «заднім числом».

Як стверджує Остап Скришевський, керівник групи розробників, — публічність і неможливість зміни інформації в системі щодо об’єкта нерухомості й угоди, дозволить працювати відкрито і чесно.

– Blockchain дає ряд переваг для користувачів. В системі немає одного центрального вузла, зруйнувавши який можна знищити систему. Операції прозорі для учасників завдяки внесенню всіх даних в одну базу, а технологія Blockchain гарантує автентичність даних, що містяться в системі, — зазначає Остап Скришевський.

Для забудовників система — новий зрозумілий канал продажів, а для рієлторів — можливість продавати об’єкти нерухомості, що належать будівельним компаніям.

Як заявив Юрій Сокольницький, керуючий партнер InCo home, забудовник це, по суті, девелопер, для нього продаж не основний вид діяльності. І якщо об’єкт нерухомості в системі IncoChain, відділ продажів забудовника може бути трансформований в адміністратора роботи з брокерами, які через систему зможуть якісно продавати нерухомість на вторинному і на первинному ринку. Девелопери будуть займатися своїм безпосереднім бізнесом — розвитком проєктів, а брокери своїм — їх продажем.

– Є домовленості з кількома великими забудовниками, які готові передати об’єкти в продаж через IncoChain. Ще одне завдання, яке може вирішити система — продаж заставного майна банків, зокрема нерухомості. Банки зацікавлені у використанні IncoChain для прозорого продажу та захисту справедливої ​​ціни для заставного майна. Крім того, банк може співпрацювати через систему з брокером, продаючи іпотечні кредитні продукти, — каже Юрій Сокольницький.

Власник і оператор системи, кажуть, що наступним кроком стане апробація системи на продажу декількох об’єктів за участю великих агентств нерухомості, що дасть старт впровадженню IncoChain на ринку.