fbpx

За липень-серпень ринок нерухомості відновив рівень продажів 2018 року

За липень-серпень ринок нерухомості відновив рівень продажів 2018 року

Останні два місяці ринок нерухомості демонструє значне пожвавлення й активне зростання продажів. Про це заявляють в компанії InCo home на підставі аналітики за липень-серпень 2020 року.

Так зростання за результатами двох місяців склало 50% в порівнянні з аналогічним періодом 2019 року. Що стосується збільшення продажів в порівнянні з попередніми карантинними місяцями, то за підсумками липня-серпня вони збільшилися на 60% в порівнянні з другим кварталом 2020 року. В абсолютних числах за липень-серпень 2020 продано 13,5 тисяч квадратних метрів, у 2019 році ця цифра була на рівні 7 тисяч метрів квадратних. Дані отримані за підсумками продажів за 20 новими житловими комплексами, в будівництво яких інвестувала компанія.

– Спостерігається помітне зростання активності в порівнянні не тільки з останніми місяцями, а й з липнем-серпнем 2019 року. Ця тенденція свідчить про те, що покупці прагнуть повернутися на ринок, попри побоювання та економічну невизначеність через пандемію, — заявив Богдан Серотюк, співвласник і партнер компанії InCo home.

У компанії відзначають, що результати останніх двох місяців повністю відповідають очікуванням щодо виходу на рівень продажів 2018 року в цей період.

– Якщо ще в червні ми з обережністю говорили, що ринок перейшов до зростання, але поки так і не повернув докризові показники, зараз можна з упевненістю сказати, що не тільки повернулися, а й перевиконані торішні результати, — уточнив співвласник і партнер компанії InCo home.

Прогноз на майбутнє, що покаже ринок нерухомості багато в чому залежить від стійкості його гравців, макроекономічних показників і курсових коливань, заявляють в компанії.

– Covid і нерухомість: просте питання зі складною відповіддю. Поки рано говорити про те, що очікує ринок восени, світові прогнози передбачають другий виток кризи в економіці, і уповільнення в багатьох секторах, включаючи нерухомість. Водночас, у нас є впевненість в наших об’єктах, попиті на них, завдяки надійності будівельних компаній, наших на 100% виконаних зобов’язань по фінансуванню будівництв, а також конкурентного розташування і якості проєктів, — впевнений Богдан Серотюк.