fbpx

Як оцінити ризики й перспективи інвестиційного проєкту. Правила IC Realty

Як оцінити ризики й перспективи інвестиційного проєкту. Правила IC Realty

Кіпрська компанія IC Realty (європейський партнерський офіс інвестиційної компанії InCo home), щодо інвестиційних проєктів завжди працює по чітко стандартизованій процедурі.

Оцінка ризику та перспективи інвестиційного проєкту має базуватися на 4 основних елементах:

  • портфельний менеджмент
  • ризик-менеджмент
  • комплаєнс
  • AML

Портфельний менеджер компанії знаходить перспективну галузь, в якій він бачить можливість зростання. Як приклад можна привести курортну нерухомість, наприклад, ті ж апартаменти. Проаналізувавши дані, фахівець знаходить проєкт в який сьогодні цікаво інвестувати. Як тільки це сталося, приєднаються вже до роботи над проєктом ризик-менеджмент і комплаєнс, які оцінюють можливі небезпечні аспекти проєкту, пов’язані зі країновими ризиками, мікроризиками та ризиками компанії.
Комплаєнс перевіряє відповідність проєкту дозвільній документації, аналізує фінансовий стан партнерів, оцінюються ризики ліквідності партнерів.
Завдяки AML, яка остаточно фіналізує роботу за проєктом, виключається можлива участь у проєкті коштів, зароблених злочинним шляхом і знижуються ризики залучення цих коштів.
Коли робота по всіх чотирьох напрямках виконана достатньо, щоб отримати об’єктивну картину, буде сформований невеликий документ, так званий ключовий інформаційний документ інвестора, який показує прогнози компанії щодо прибутковості й ризиків обраного проєкту, процедуру і порядок його реалізації.

Ключовий інформаційний документ інвестора — основа для прийняття рішення інвестором про вкладення коштів. На цьому проєкт для компанії тільки починається. Коли IC Realty інвестує у проєкт, відстежуючи його реалізацію, компанія виконує всі необхідні дії, щоб мінімізувати ризики, адекватно оцінити перспективи інвестиційного проєкту й досягти максимального результату. Робота IC Realty закінчується коли проєкт реалізований — фізично проданий, прибуток розподілений, і тоді вважається, що фонд (під управлінням IC Realty) закінчений, відбувся і компанія виконала свою функцію.

Про правила і стандарти інвестицій в нерухомість і інші проєкти на Кіпрі у відео Роман Бєлік, співвласник і партнер InCo home, СЕО компанії IC Realty (партнерський європейський офіс інвестиційної компанії InCo home).