fbpx

В InCo home оцінили перший день MIPIM і виступ Віталія Кличка

В InCo home оцінили перший день MIPIM і виступ Віталія Кличка

Роман Бєлік, співвласник та керуючий партнер InCo home, ррозповів чим запам’ятався перший день міжнародної виставки нерухомості MIPIM в Каннах, на якій в цьому році Україну і Київ представляє понад 20 вітчизняних компаній.

– Київ був і скромний і крутий одночасно. Завдяки натхненній промові мера Віталія Кличка маленький стенд столиці розширився до розмірів павільйону, були потиснені Ая-Напа і Лімасол з революційними для острова проєктами високоповерхових будівель в межах берегової лінії. Представляючи стенд Києва та інвестиційні проєкти столиці, Віталій Кличко впевнено заявив, що «Kiev has to be a sexy city» (Київ повинен бути привабливим містом – ред.). І в це місто неможливо не закохатися, а кожен, хто приїжджає хоча б один раз, хочуть залишитися на все життя. Ми повністю згодні з візією мерії стосовно улюбленого міста, — поділився Роман Бєлік.

За словами партнера InCo home, говорячи про виставку в цілому, перше, що звертає на себе увагу серед величезної кількості представлених країн та міст — це павільйони Лондона, Парижа, Стамбула, Єгипту і Шотландії. Наприклад, Стамбул, презентуючи свій новий суперсучасний аеропорт, не зміг встояти перед спокусою промоушена інвестиційної програми набуття громадянства при покупці нерухомості за 250 000 євро.

– У павільйоні Лондона не відчувається нависла над країною невизначеність brexit, дуже багатолюдно, шумно й активно. Складається відчуття, що ти знаходишся в Сохо, торгово-розважальному кварталі в центральній частині лондонського Вест-енду о п’ятій вечора і все дістануть зараз по келиху. Загальна тенденція лондонського павільйону — це прагнення вгору, все вище і вище. Представлені в основному проєкти мультифункціональних хмарочосів, зроблений упор на вирішення інфраструктурних і транспортних проблем, — описує представленість британської столиці Роман Бєлік.

Говорячи про павільйон Парижа на MIPIM в компанії відзначили, що столиця Франції зробила все, щоб викликати враження чарівності старої, доброї Європою.

– В Європі дуже популярний білий колір і дерево. Всі макети й інтер’єр реалізовані у світлих тонах, немає і натяку на урбанізм Лондона. Кожен проєкт обов’язково містить елементи дизайну, прив’язаний до дикої природи. Будь то живі дерева безпосередньо на терасах самих будівель, або навколишній ландшафт. Якщо Лондон прагнути вгору, то Париж звернув увагу на свої глухі закутки. Муніципалітет пропонує безліч проєктів редевелопмента в межах старого міста, — розповідає про тенденції партнер InCo home.

Розповідаючи про плани Єгипту у сфері урбаністики, в InCo home відзначили, що країна має намір побудувати нову адміністративну столицю і нове курортне місто.

– Попередні плани Саудівської Аравії побудувати місто посеред пустелі, навіть при їх фінансовому і сировинному ресурсі, викликали легкий скепсис у світової спільноти, більш амбітні плани Єгипту, скоріше за все, також не мине ця доля. Хоча саме по собі бажання переформатувати адміністративний державний хаб в дусі сучасності є зрозумілим і обґрунтованим, — поділився Роман Бєлік.

В цьому році компанія InCo home стала учасником 30-ї ювілейної виставки MIPIM з метою розширити географію інвестування та оцінювати в майбутньому інвестиції в українські проєкти і їх перспективу через призму загальносвітових тенденцій ринку.