fbpx

У InCo home заявили про зацікавленість проєктом Lipki Island

У InCo home заявили про зацікавленість проєктом Lipki Island

City One Development представив інвесторам свій проєкт Lipki Island в рамках міжнародної виставки MIPIM, що проходить сьогодні в Каннах.

– Проєкт Lipki Island залишив відчуття гордості за Київ. Його реалізація точно змінить вигляд і сприйняття столиці. Архітекторам вдалося об’єднати в проєкті два модні тренди представлених на виставці: з одного боку проєкту притаманні динамічні риси й використовуються сучасні матеріали, з іншого боку величезний простір відведено під громадські та зелені зони. Особливість Lipki Island – він не розрахований на який-небудь сегмент ринку, цей проєкт формує новий продукт, нові стандарти та сам по собі буде сегментом ринку. Інвестиційна привабливість проєкту не викликає сумнівів, — впевнений Роман Бєлік, партнер InCo home.

Раніше в інвестиційній компанії заявляли, що локація Lipki Island знаходиться в районі Києва, який визначений InCo home як найбільш перспективний для девелопменту в найближчі п’ять років.

– Після презентації ми провели конструктивну зустріч з Валерієм Кодецьким, головним ідеологом проєкту і президентом City One Development. Зазначу, що є взаємна зацікавленість сторін у майбутній співпраці. Девіз канської виставки – «залучає у майбутнє», впевнений, що він втілиться в життя в Києві й через кілька років стане можливим говорити про привабливу реальність життя в місті. Такі проєкти як Lipki Island однозначно наближають нас до цієї мети, — поділився Роман Бєлік.

Цього року інвестиційна компанія InCo home стала учасником 30-ї ювілейної виставки MIPIM, заявивши про цілі розширити географію інвестування й оцінювати в майбутньому інвестиції в українські проєкти і їх перспективу, через призму загальносвітових тенденцій ринку.