fbpx

Переваги Кіпру: можливості для інвестицій і бізнесу. Відео.

Переваги Кіпру: можливості для інвестицій і бізнесу. Відео.

Шлях IC Realty – це приклад як використовувати переваги Кіпру та історія про те, як початковий вибір юрисдикції для створення бізнесу, привабливою з податкової точки зору, в результаті трансформувався у довготривалу інвестиційну стратегію та реальні проєкти у галузі нерухомості.

СЕО компанії IC Realty (партнерський європейський офіс інвестиційної компанії InCo home) ділиться досвідом створення та організації бізнесу на Кіпрі.

Час показав, що податкові преференції не можуть бути значущим фактором. Значення англійського прецедентного права, що є присутнім на Кіпрі, прозорої судової системи, інфраструктурної розвиненості, мовної доступності та безпеки для бізнесу, ось що важливо для бізнесу.

Компанія IC Realty – це успішна історія інвестування в нерухомість з використанням AIF (альтернативний інвестиційний фонд), що дає клієнтам більше можливостей саме для інвестицій в нерухомість.

Східне узбережжя Кіпру, де зосереджено більшість проєктів IC Realty, відрізняється обмеженою пропозицією нерухомості при високому рівні її доступності, тому покупка нерухомості в даній локації безпечна і характеризується високим ступенем надійності.

Інвестори в нерухомість, розглядаючи переваги Кіпру сьогодні в основному цікавляться володінням нерухомості призначеної для:

  • сімейного відпочинку,
  • проживання після виходу на пенсію,
  • інвестиції з метою переїзду на постійне місце проживання,
  • приросту капіталу і гарантованого доходу.

Детальніше на відео Роман Бєлік, співвласник і партнер InCo home, СЕО компанії IC Realty.