fbpx

НБУ видав валютну ліцензію компанії «Інвест-Консалтинг»

НБУ видав валютну ліцензію компанії «Інвест-Консалтинг»

Національний банк України видав компанії з управління активами «Інвест-Консалтинг» (компанія InCo home, – діяльність по залученню інвестицій в будівництво нерухомості) генеральну ліцензію на здійснення валютних операцій.

Ліцензія дає право компанії на здійснення господарської діяльності в валюті, а саме: діяльність з управління активами інституційних інвесторів (діяльність з управління активами), пункт 10, частина перша статті 4 Закону України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг».

– Ми розуміємо, що генеральна ліцензія відкриває нам хороші перспективи в частині залучення іноземних інвестицій, здійснення резидентами прямих і портфельних інвестицій за межі країни. Сьогодні є запит з обох сторін: готовність українців вкладати гроші в закордонну нерухомість, в акції іноземних компаній, а також інтерес і бажання з-за кордону інвестувати капітал тут, в Україні, і ми зробили необхідний крок для задоволення таких запитів, — заявив Юрій Сокольницький, керуючий партнер InCo home.

КУА «Інвест-Консалтинг» стала сотою компанією в Україні з чинною генеральною ліцензією НБУ на здійснення валютних операцій серед небанківських фінансових установ.