fbpx

Локації інвестиційних проєктів IC Realty – де і чому. Відео

Локації інвестиційних проєктів IC Realty – де і чому. Відео

Локації проєктів IC Realty чому компанія обирає Кіпр для інвестицій. Три складових успішних інвестицій в нерухомість – локація, контроль ризиків, розумність інвестицій.

Ще кілька років тому Кіпр привертав своїми податковими преференціями та договором про уникнення подвійного оподаткування. Пізніше острів став природним і зручним вікном в Європу. В інвестиційній компанії IC Realty завдяки досвіду роботи на Кіпрі, як юрисдикції для податкового планування, знали фахівців, правила, закони, бізнес-структуру — всю необхідну інфраструктуру, яка дозволяє почати бізнес вільно. Тому, коли було вирішено створити європейський офіс партнера компанії з українським корінням, з метою вести справи в рамках єдиного європейського ринку, вибір країни був однозначний.

При виборі нерухомості, місце, місце і ще раз місце не дає 100% успішності, важливі контроль ризиків і розумність інвестицій.

Для IC Realty (партнерський європейський офіс інвестиційної компанії InCo home) знання ринку, його динаміки, можливість прогнозувати та мати прямі контакти з безпосередніми учасниками ринку, знання законодавства — робить діяльність у цій юрисдикції комфортною.

Компанія диверсифікувала вкладення і проєкти. Якщо говорити докладніше про локації проектів IC Realty, у портфелі компанії на 2020 рік стартував проєкт в столиці — Нікосії, орієнтований на місцеве населення. Також кілька об’єктів в секторі курортної нерухомості в декількох містах в регіоні Фамагуста. Компанія бачить потенціал тут, наприклад, в підвищенні прибутковості, пов’язаному з можливістю подобової оренди, загальнодоступною і популярною сьогодні. До того ж туристи часто обирають саме міста Протарас і Паралімні, де знаходяться об’єкти компанії, через те, що в цій місцевості розташовані одні з кращих пляжів на європейському континенті.

Де зосереджені інвестиційні проєкти IC Realty і чому був зроблений вибір на користь Нікосії, Протарасу і Паралімні? Говоримо та розбираємо на прикладах як компанія обирала по етапах, керуючись логікою: юрисдикція, локація, партнери, проєкт, оцінка ризику, реалізація проєкту.

Більше інформації та докладніше у відео.