fbpx

Локації інвестиційних проєктів IC Realty – де і чому. Відео

Локації інвестиційних проєктів IC Realty – де і чому. Відео

Три кити інвестицій в нерухомість — локація, контроль ризиків, розумність інвестицій.

Чому ж IC Realty (партнерський європейський офіс інвестиційної компанії InCo home) обирає Кіпр для інвестпроєктів.

Ще кілька років тому Кіпр привертав своїми податковими преференціями та договором про уникнення подвійного оподаткування. Пізніше острів став природним вікном в Європу. В інвестиційній компанії IC Realty знали фахівців, правила, закони, бізнес-структуру — всю необхідну інфраструктуру, яка дозволяє почати бізнес вільно. Тому коли було вирішено створити європейський офіс компанії, з метою вести справи в рамках єдиного європейського ринку, вибір юрисдикції був однозначний.

При виборі нерухомості, місце, місце і ще раз місце не дає 100% успішності, важливі контроль ризиків і розумність інвестицій.

Для IC Realty знання ринку, його динаміки, можливість прогнозувати та мати прямі контакти з безпосередніми учасниками ринку, знання законодавства — робить діяльність у цій юрисдикції комфортною.

Компанія диверсифікувала вкладення і проєкти. У портфелі компанії сьогодні проєкт в столиці — Нікосії, орієнтований на місцеве населення. Також кілька об’єктів в секторі курортної нерухомості в декількох містах в регіоні Фамагуста. Компанія бачить потенціал тут, наприклад, в підвищенні прибутковості, пов’язаному з можливістю подобової оренди, загальнодоступною і популярною сьогодні. До того ж туристи часто обирають саме міста Протарас і Паралімні, де знаходяться об’єкти компанії, через те, що в цій місцевості розташовані одні з кращих пляжів у світі.

Де зосереджені інвестиційні проєкти IC Realty і чому був зроблений вибір на користь Нікосії, Протарасу і Паралімні. Говоримо у відео на прикладах як ми вибирали, по етапах, керуючись логікою: юрисдикція, локація, партнери, проєкт, оцінка ризику, реалізація проєкту.