fbpx

«Інвест-Консалтинг» відзначає п’ятнадцятирічний ювілей

«Інвест-Консалтинг» відзначає п’ятнадцятирічний ювілей

У вівторок, 2 жовтня, Компанія з управління активами Інвест-Консалтинг (юридична особа InCo home) відзначила день свого заснування. Рівно 15 років тому поява КУА Інвест-Консалтинг стало відправною точкою становлення майбутньої фінансово-інвестиційної компанії InCo home.

– Ідея, яка починалася з організації невеликої структури для виконання формальних функцій, виросла у великий проєкт. Протягом багатьох років ми разом створюємо компанію, яку вважаю однією з провідних в країні. Це роки наполегливої ​​роботи й непростих ситуацій, великих проєктів і постійного пошуку кращих рішень. Нас всіх об’єднує прагнення до зростання та сталого розвитку, а також постійне використання високих стандартів у сфері управління активами на ринку, — говорить співвласник КУА Інвест-Консалтинг Роман Бєлік.

В даний час КУА Інвест-Консалтинг співпрацює з найбільшими вітчизняними будівельними компаніями, має великий багаж проєктів, як вже закінчених, так і що знаходяться в процесі реалізації. Кардинальний поворот всіх ресурсів і процесів в сторону впровадження міжнародних стандартів діяльності, звичних і природних для інвестиційного бізнесу в ЄС став завданням, що охопила всі корпоративні процеси в компанії з адаптації європейської директиви, що стосується ринків фінансових інструментів (MIFID2).

– Компанія яку ми будуємо, у своїй діяльності спирається насамперед на принципи прозорості, захисту інтересів клієнтів і їх інвестицій. Ми пишаємося своїми проєктами, цінуємо довіру наших клієнтів і партнерів, і колективом людей — нашими однодумцями в бізнесі та в повсякденній роботі, — відзначає співвласник Інвест-Консалтинг Богдан Серотюк.

За словами власників, головний актив компанії сьогодні — люди, завдяки їхньому досвіду і професіоналізму вдалося зайняти провідні позиції в галузі, пройти великий шлях становлення і трансформації бізнесу.

– Ми вдячні нашим клієнтам і партнерам, співпраця з якими багато в чому уможливило успіх компанії, — підкреслили в компанії.

Для довідки:
У 2018 році InCo home оголосила, що юрособа компанії — ТОВ КУА Інвест-Консалтинг змінила власників. Угода завершилася в кінці травня, в результаті якої Компанія з управління активами Інвест-Консалтинг була придбана Романом Бєліком і Богданом Серотюком. Розмір частки акціонерів в загальній кількості акцій розподілений в рівних частках. КУА Інвест-Консалтинг володіє ліцензією: на діяльність з управління активами інституційних інвесторів (діяльність з управління активами). В управлінні КУА знаходиться 14 інвестиційних фондів фінансуваення будівництва об’єктів нерухомості в Україні. На початку 2018 року компанія отримала Генеральну ліцензію НБУ на здійснення валютних операцій.