fbpx

InCo home спільно з банком Глобус запускає іпотечну програму по двох житлових комплексах

InCo home спільно з банком Глобус запускає іпотечну програму по двох житлових комплексах

InCo home спільно з банком Глобус і будівельною групою «Фундамент» в травні уклали угоду про іпотечне кредитування фізичних осіб при купівлі квартир в двох великих житлових комплексах в Києві.

– У процесі переговорів нам вдалося домовитися, що під іпотечну програму «Житло в кредит» банком будуть акредитовані житловий комплекс на вулиці Ревуцького та арт-квартал «Співоче». Це дуже позитивне рішення для нас, для забудовника об’єктів — Будівельної групи «Фундамент» і потенційних покупців. Сьогодні іпотека стає все більш потрібним інструментом покупки житла на ринку нерухомості та хорошою альтернативою розстрочки, пропонованої забудовниками, — розповів Юрій Сокольницький, керуючий партнер InCohome.

За умовами програми «Житло в кредит» ставки варіюються в діапазоні 2-6% на перший рік позики й 21.9% на наступні роки, при авансовому платежі від 30% до 50% і терміні кредитування до 20 років.

– Ми відразу запропонували банку під запуск програми саме два цих об’єкти. По-перше, по класу житла вони відповідають вимогам клієнтів, які цікавляться іпотекою. По-друге, обидва об’єкти мають високий ступінь готовності, а на цьому етапі люди частіше купують житло саме для життя, а не як інвестицію, — каже Юрій Сокольницький.

За словами керуючого партнера, іпотека буде поступово заміщати розстрочку, активно пропоновану в останні кілька років будівельними компаніями. Це також пов’язано і зі зниженням процентних ставок фінустанов по кредитуванню житла. Так, ще рік тому ставки для фізосіб в середньому коливалися на рівні 30-34% річних, зараз цей показник знизився до 22% річних.

– Розстрочка — хороший інструмент, але кредитуванням повинен займатися саме банк. У нашому випадку — один з найнадійніших на сьогодні. За нашою угодою, InCo home гарантує своєчасне і в повному обсязі фінансування об’єктів будівництва, група «Фундамент» забезпечує будівництво якісно і в зазначені терміни, — заявив керуючий партнер InCohome.

У InCohome відзначають, що сьогодні йдуть переговори з державним банком по відкриттю іпотеки ще на одному житловому об’єкті, будівництво якого фінансується компанією.

Для довідки

InCohome – на сьогодні одна з провідних інвестиційних компаній в галузі будівництва та нерухомості, що базується в Україні. Заснована в Києві у 2003 році. За весь час своєї роботи, компанія залучила інвестиції в будівництво 18 житлових комплексів, це понад 430 тисяч квадратних метрів житлової площі. InCohome працює з найбільшими забудовниками житла, що володіють репутацією на ринку, наприклад, промислово-будівельною групою «Ковальська», будівельною групою «Фундамент» та іншими.

СГ «Фундамент» щорічно реалізує проєкти високого рівня виконання. Група забезпечує будівництво об’єктів житлового, соціального та адміністративного призначення, виконує роботи по їх реконструкції та капітального ремонту. Група має повний комплекс машин, механізмів і обладнання для виконання будівельно-монтажних робіт. Логістичну складову, архітектурне та інженерне проєктування забезпечують власні транспортна компанія і проєктне бюро. Історія учасників групи з 1961 року нерозривно пов’язана з історією Києва.

ВАТ КБ «Глобус» зареєстровано Національним банком України 29 листопада 2007 року. У березні 2011 року ВАТ «КБ« ГЛОБУС »було перейменовано в Публічне Акціонерне товариство« Комерційний банк «ГЛОБУС». Регіональна мережа Банку складається з 28 відділень. ПАТ «КБ« ГЛОБУС »підтверджено кредитний рейтинг за національною шкалою на рівні uaA +, а також рейтинг депозитів на рівні ua2 + за шкалою рейтингового агентства« Експерт-Рейтинг».