fbpx

Банки відкривають іпотеку на ринку вторинного житла

Банки відкривають іпотеку на ринку вторинного житла

Банки відкривають іпотеку на вторинне житло. В кінці вересня ПАТ «КБ« Глобус» відкрив іпотеку фізичним особам для покупки квартир на вторинному ринку в новому житловому будинку в місті Ірпінь (Київська область). Позитивне рішення фінансовою установою було прийнято в рамках угоди про співпрацю між банком, компанією забудовником будівельною групою «Фундамент» та компанією з інвестицій в нерухомість InCo home.

– Житловий комплекс «Зелене місто» (м.Ірпінь) отримав акредитацію банку «Глобус» в рамках програми цільового роздрібного кредитування «Нерухомість в кредит» (вторинний ринок). Під вторинним ринком мається на увазі, кредитування купівлі фізособами квартир з техпаспортами в зданому комплексі, — розповіла подробиці Юлія Барабанова, керівник підрозділу по реалізації об’єктів будівництва InCo home.

За її словами, на сьогодні іпотеку по даному об’єкту надає також, крім банку «Глобус», державний Ощадбанк. Останній видає іпотеку терміном на 20 років під 19,9% річних, при мінімальному першому внеску в 30% від суми вартості житла.

– Глобус готовий кредитувати вторинне житло на умовах першого внеску від 30% до 50%, терміном на 20 років, зі ставкою від 9,9% до 12,9% в перший рік і 21,9% в наступні роки, — уточнила Юлія Барабанова.