Ці кроки дозволять здешевити виробництво при поліпшенні якісних показників продукції групи, найголовніше — даний метод призводить до збереження природних ресурсів.
– Спільно з ПБГ Ковальська компанія InCohome профінансувала будівництво і здала в експлуатацію ряд багатоповерхових житлових будинків. Поява нових ефективних процесів в будівництві у наших багаторічних партнерів говорить про те, що далі таких проєктів буде ставати все більше. Використання альтернативних матеріалів в будівництві — один з популярних світових трендів. Держстат постійно фіксує подорожчання будівельно-монтажних робіт в Україні. Наприклад, ціни в січні-квітні 2017 року у порівнянні з аналогічним періодом 2016 року зросли на 12,8%. Виробничі компанії знаходяться в постійному пошуку вирішення такого завдання, як здешевлення будівництва при збереженні, а в ідеалі, поліпшенні якості робіт, — розповів Сергій Трофимчук, керівник служби контролю капітальних інвестицій InCo home.
За словами Сергія Трофимчука, основна перевага нововведення: одержуваний гранітний пісок шляхом дроблення породи, має більш якісні характеристики, при збереженні рецептури виготовлення бетонних виробів можна домогтися багаторазового збільшення його міцності.
– Ми провели випробування різних видів бетону, частина яких була виготовлена із застосуванням гранітного піску, а частина з річкового. У першому випадку результати показали істотне збільшення якісних характеристик продукції за показниками міцності, водопроникності та морозостійкості. Це означає, що ми на правильному шляху. Тим більше, завдяки власному рухомому складу залізничних вагонів, ми незалежно й оперативно можемо доставляти матеріал на будь-яке наше підприємство, — заявив Сергій Гончаренко, начальник департаменту закупівель та контрактної політики ПБГ Ковальська.
Він також додав, що штучний гранітний пісок, виготовлений шляхом збагачення відсіву дроблення, дозволяє зробити виробництво економічно ще більш ефективним. А це серйозний привід збільшити обсяги виробництва цього матеріалу в майбутньому.