fbpx

Багатофункціональні смарт-апартаменти — перспективна тенденція на ринку Кіпрської нерухомості

Багатофункціональні смарт-апартаменти — перспективна тенденція на ринку Кіпрської нерухомості

InCo home, компанія з інвестицій в нерухомість, стала офіційним представником компанії-девелопера Karma Group (Кіпр) в Україні, отримавши ексклюзивні права на продаж нерухомості в регіоні. Першим об’єктом в портфелі компанії, що пропонується українським інвесторам, став Mythical Spa-Suits. Вже у 2021 році він відкриє свої двері для власників апартаментів в унікальному для Кіпру комплексі. Проєкт відрізняє багатофункціональність і ефективність, сучасні архітектурні рішення і раціональний підхід до використання простору. У InCo home заявили про наміри вести продажу об’єктів за допомогою програмного продукту IncoChain. Це система проведення операцій з нерухомістю на основі технології Blockchain, а її учасниками є будівельні компанії та незалежні професійні рієлтори в Україні.
В інвестиційній компанії стверджують, що нерухомість Кіпру продовжує залишатися однією з найбільш привабливих галузей для інвестицій. Інновації в архітектурі, планувальних рішеннях і новий формат фінансування дозволили створити успішний інвестиційно-привабливий продукт.
– Ми бачимо, що є запит на якісно нову концепцію життя, в той самий час недостатньо пропозицій по об’єктах, що задовольняє такий попит. Локація важлива, але крім цього потрібні рішення, за допомогою яких досягалися б цілі по ефективності, інфраструктурі та інвестиційній привабливості, — каже Бєлік Роман, співвласник і партнер InCo home.
Під ефективністю в інвестиційній компанії розглядають — максимально корисне використання площ і мінімізацію вартості квадратного метра. У частині інфраструктури завданням було задовольнити сучасний тренд попиту на комплекси з широким вибором інфраструктурних елементів. На думку Романа Бєліка, це можливо тільки шляхом спільного використання таких елементів, що робить розумними витрати на їх створення та утримання. Вілла, що має 25-ти метровий басейн, СПА, тренажерний зал, тенісний корт, футбольне поле і дитячий майданчик багатьом недоступна, на відміну від невеликих апартаментів, розташованих в комплексі з інфраструктурою.
– Інвестиційна привабливість на наш погляд повинна враховувати два важливих елементи — прибутковість і трудовитрати. У Mythical Spa-Suits очікуваний валовий інвестиційний дохід власника апартаментів складе близько 7% річних. Що стосується трудовитрат власника для отримання доходу, вони завжди пов’язані із забезпеченням бронювання, процедурами поселення і підготовки приміщень, необхідністю постійної підтримки апартаментів у функціональному стані. Тому сервіс повного циклу від компанії Karma Development, що обслуговує, дозволяє максимально ефективно використовувати нерухомість в комбінації рекреаційної та інвестиційної складових: для повсякденного життя, сімейного відпочинку або отримання доходу від оренди. Наявність високопрофесійного сервісу дає можливість власникам доручити всі процеси пов’язані з орендою компанії, що обслуговує — пояснює Бєлік Роман.
В умовах висхідного ринку, близько 70% об’єкта нерухомості продається протягом першого року будівництва.
– Хорошою перевагою для українських інвесторів, стало рішення НБУ в рамках валютної лібералізації, вдвічі збільшити максимальну суму інвестицій українців за кордон до 100 тис. євро в рік. Це дозволяє абсолютно прозоро і в бажані терміни фінансувати покупку, оскільки стандартний план оплати нерухомості розбитий на п’ять етапів по мірі готовності об’єкта, — відзначає співвласник і партнер InCo home.
Європейські стандарти будівництва та клієнтського сервісу роблять інвестицію в проєкт надійною.
– Mythical Spa-Suits спроєктований CMP Architects + Consulting Engineers. Загальна площа забудови 2350 квадратних метрів, а сам об’єкт розділений на чотири рівні, включаючи тераси й садові зони. За проєкт заплановано два рівні односпальних апартаментів площею від 35 до 55 метрів. Будинок знаходиться всього в 500 метрах від пляжу Малама-біч і всього за 5 хвилин їзди від центру міста Паралімні. Вдале місце, розвинена інфраструктура, яка працює цілий рік, а також відмінні архітектурні рішення дають впевненість в майбутньому об’єкта, — розкриває подробиці Lefteris Souttos, директор з розвитку бізнесу Karma Group.
Поєднання апартаментів невеликій площі зі СПА, тренажерним залом, садом на даху і кафе в одній будівлі створюють відчуття простору. Mythical Spa-Suits – нова частина Mythical Sands Resort & Spa, великого комплексу з закритою територією, басейнами й джакузі, футбольним полем, тенісним кортом і дитячим майданчиком, який вже на протязі 5 років успішно працює до послуг власників і гостей. Це підтверджується, зокрема, високою оцінкою 8,3 комплексу в рейтингу всесвітньої системи інтернет-бронювання Booking.

Karma Group, девелопер проєкту, відомий на ринку Кіпру понад 35 років і давно заслужив репутацію надійного виконавця висококласних житлових і комерційних об’єктів. Крім будівництва компанія працює в галузі управління нерухомістю та пост-продажного сервісу, над яким працює спеціально створена дочірня компанія групи.