fbpx

Корпоративна соціальна відповідальність

Корпоративна соціальна відповідальність

Корпоративна соціальна відповідальність InCo home

  • Відповідальність перед співробітниками компанії за справедливу оплату і безпечні умови праці, створення оптимальних умов для розвитку і кар’єрного зростання.
  • Відповідальність за свої дії в бізнес-середовищі, перед клієнтами, колегами та партнерами, активна підтримка ініціатив, спрямованих на сприяння прозорості та публічності в будівництві й на ринку фінансів.
  • Відповідальність за власні послуги і якість об’єктів, в які залучаються інвестиції. Компанія InCo home виробляє ряд продуктів і послуг як для приватних осіб, так і для організацій, що працюють в основному в будівельній галузі економіки України. Для нас одна з головних задач – безпека і бездоганна  якість кінцевого продукту – об’єкту будівництва, а також надання послуг у фінансовому секторі галузі, що відповідають очікуванням і потребам клієнтів.
  • Корпоративна соціальна відповідальність InCo home – це також розуміння необхідності змін, що на часі й потрібні людям. Ми вважаємо важливим постійно вдосконалюватися: пропонувати інноваційні, високоякісні та зручні послуги.

Про місію, цінності і переваги компанії можна дізнатися тут.